Hotel Albatros

Zorganizuj z nami fantastyczne wesele!

Najpiękniejszy dzień w życiu

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne jest szczególnie ważnym dniem dla każdej Pary Młodej . Przygotowanie idealnej uroczystości wymaga perfekcyjnej organizacji i zachowania niezwykłej staranności.

Aby w wyjątkowy sposób uczcić ten dzień zapraszamy do urządzenia przyjęcia weselnego w eleganckim wnętrzu Restauracji Albatros. Atrakcyjna, nowoczesna aranżacja wnętrza doda splendoru Państwa przyjęciu. Sala posiada klimatyzację strefową i dedykowane oświetlenie.

Możemy tu komfortowo ugościć 280 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy również taras zewnętrzny i ogród.

Polegaj na doświadczeniu

Nasze ponad 20-sto letnie doświadczenie, profesjonalizm i elastyczność obsługi a także bogate wyposażenie restauracji pozwala na przygotowanie niepowtarzalnej uroczystości. Do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy w indywidualny sposób, aby jak najlepiej zrealizować Państwa marzenia i oczekiwania. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę przyjęcia i służymy radą i pomocą. Zadbamy aby każdy szczegół wesela był dopracowany!

Kulinarna symfonia smaków

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w organizacji przyjęć weselnych przygotowaliśmy specjalne menu, które dostosujemy do Państwa indywidualnych wymagań i potrzeb. Mają Państwo możliwość wybrania listy dań z bogatej oferty, dzięki czemu uroczystość weselna nie zostanie zapomniana, a zaproszeni goście długo będą wspominać podane potrawy. Proponujemy dania wyłącznie sprawdzone, których walory smakowe i efektowne podanie doceniło już wielu gości weselnych. Przepyszna kuchnia zadowoli gusta największych smakoszy. Smakowite dania i profesjonalna obsługa kelnerska sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Kontakt:

Hotel i Restauracja Albatros ***   tel. 0 16 678 08 70   e-mail: hotel@albatros.przemysl.pl